1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Ruller sæt med rem (19)

Tandremssæt DAYCO KTB360

Varekode: AL20869693
  • Gratis levering til
    United States
    Vi leverer til United States og andre lande.
    Levering af dette produkt er gratis!

    Gratis levering for ordrer på mere end 134 og mindre varer derunder 10 kg

    Vi har forskellige leveringsmuligheder til United States. Du kan se leveringsdato og -omkostninger i kurven.

    Du kan spore din pakke med et dedikeret sporingslink, som du modtager umiddelbart efter, du har betalt for ordren.
  • 892.96 dkk
    • kan bestilles
    • 9 stk
  • kan leveres:
    11.08.2021, 00:00
    Hvis du bestiller nu, vil produkterne blive leveret fra lageret til ALVADI-butikken den 05.08.2021 14:00

    Butiksadresse: Tallinn, Majaka 10

    Kunder fra Tallinn vil modtage ordren den samme dag.

    Hvis du bor uden for Tallinn, vil tidspunktet for modtagelse af ordren afhænge af den leveringsmetode, du vælger under bestillingsprocessen.
  • Læg i kurven
Producent DAYCO
Kode KTB360
Produkt Tandremssæt
OEM koder:
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
Vis mere
Producenterne af reservedele bruge koder til at identificere korrekt de enkelte reservedele.
Nedenfor vises en liste over koder, som den reservedel er kompatibel med:
ALVADI AL20869693
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT946K2
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SKF VKMA01251
SKF VKMA01131
SKODA 038198119E
SKODA 038198119D
SKODA 038109119MS1
TIMKEN KT90246
VAG 038198119E
VAG 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038109119MS1
VW 038198119E
VW 038198119H